Ons team houdt van...

 1. Ons team houdt van …

  We vullen ons cool climate assortiment steeds aan met new arrivals, en dus is het niet altijd even simpel om een keuze te maken welke wijnen het beste bij jouw smaakpalet passen. Gelukkig delen wij graag onze huidige favorieten. Nieuwsgierig naar welke wijnen de selectie haalden van onze Clique Vinetiq?

  Lees meer
 2. Ons team houdt van …

  Ons cool climate assortiment groeit nog iedere dag en kiezen uit al die heerlijke wijnen is niet evident. Dus verklappen we elke maand alvast onze clique Vinetiq favorieten. Wie weet brengen die jou op nieuwe ideeën of herken je je misschien zelfs in een gelijkaardig smakenpalet?

  Lees meer
 3. Ons team houdt van …

  Ons goede voornemen voor volgend jaar: ervoor zorgen dat je onze wijnen én clique Vinetiq nog beter leren kennen. We voegen meteen de daad bij het woord en sluiten 2020 graag af door jou nu al kennis te laten maken met een deel van ons team én hun cool climate wine favorieten. 

  Lees meer
Copyright Vinetiq 2021 ©